logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Jeszcze nie koniec (Jusqu'à la garde) online
Miriam i Antoine Besson są po rozwodzie. Miriam chciałby uzyskać wyłączną opiekę nad synem Julienem, aby ochronić go przed ojcem, który - jak twierdzi - jest brutalny. Z kolei Antoine przedstawia siebie jako lekceważonego rodzica. Przydzielony do sprawy sędzia zarządza wspólną opiekę nad dzieckiem. Julien staje się zakładnikiem narastającego konfliktu pomiędzy rodzicami. Przyparty do muru stara się zapobiec najgorszemu.
Czwarta władza (The Post) online
Dubel wydawców dziennika „The Washington Post” Katherine Graham (Meryl Streep) a Ben Bradlee (Egzemplarz książki Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy spośród najwyższymi władzami, walcząc o akt prawny aż do ujawnienia szokujących tajemnic, dzięki czwórka dekady ukrywanych przez najwyższe władze Ameryka.
Czarna Pantera (Black Panther) online
Król T'Challa (Chadwick Boseman) odnajdzie się bliżej Wakandy, odosobnionego natomiast równocześnie rozwiniętego technologicznie państwa, w nowej roli - lidera kraju. Niebawem dowiaduje się jednakże o wyzwaniu jakie miał należne od konkurencyjnej partii, która chce przejąć władzę. Jeżeli dwóch niszczycieli przystępuje do spiskować celem zgliszcza Wakandy, Czarna Pantera musi sprzymierzyć się z agentem C.I.A. Everettem K. Rossem (Martin Freeman) oraz "Dora Milaje", członkami służb specjalnych, ażeby uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.
Miłość pisana Braillem (Le coeur en braille) online
Gatunek: Komedia Reżyseria: Michel Boujenah Scenariusz: Michel Boujenah, Alfred Lot Obsada: Jean-Stan Du Pac, Charles Berling Produkcja: Belgia, Francja 12-letnia Marie, dobra uczennica i utalentowana wiolonczelistka ma pewien sekret - cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. I chociaż na razie jeszcze w miarę normalnie funkcjonuje w życiu, to wie że wkrótce będzie zmuszona do życia w całkowitej ciemności. Rodzice zamierzają przenieść ją do szkoły dla niewidomych lecz Marie ma inne plany - zamierza zdać egzamin do prestiżowej szkoły muzycznej. Aby zrealizować ten plan...
Winchester. Dom duchów (Winchester) online
Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego...
Nowe oblicze Greya (Fifty Shades Freed) online
Czy Anastasię oraz Christiana w 3 nierzadcy erotycznej opowieści czeka sielanka? W "Nowym obliczu Greya" głowni bohaterowie zaczynają zupełnie inny rozdział w swoim życiu – Anastasia Steele oraz Christian Grey wzięli ślub! Zapewne wobec tego obrządek ślubną o jakiej marzy każda kobieta jak również – tak samo bajkowy – rok bursztynowy. Pomimo iż Ana zaczyna całkiem inne życie, o którym przenigdy przed poznawalność Greya nie śmiałaby marzyć (przede wszystkim pełnym przeogromnym bogactwem), cóż jej gorący związek czekają nieprzychylne momenty....
Disaster Artist (The Disaster Artist) online
The Room wyreżyserowany dzięki Tommy’ja Wiseau uznawany jest w ciągu jakiś spośród najgorszych filmów wszech czasów. The Disaster Artist w reżyserii Jamesa Franco skupia się na kulisach powstawania The Room, i już sam Franco wciela się w owianego złą sławą reżysera.
Ja, Godard (Le Redoutable) online
Paryż 1968. Jean-Luc Godard, najsłynniejszy inscenizator swojego pokolenia, kręci ekranizacja „Chinka”. Kardynalną rolę powierza o 17 lat młodszej, eterycznej piękności Anne Wiazemsky. Oczarowani sobą, zakochani po uszy oraz nie mogący oprzeć się swojemu magnetyzmowi - biorą ślub. Jednakowoż praca nad ekranizacją oraz jego następny odbiór wskutek telewidzów uwalniają u Jean-Luc’a procesy głębokiej rewizji oraz samooceny swojej obecnej dorobki. Dzieje maja 1968 roku pogłębiają ów proces. Postępujący kryzys wartości wstrząsa Godardem zmieniając go bliżej...
Pełnia życia (Breathe) online
Robin (Andrew Garfield) jest gładki, błyskotliwy a pełen życia. Aż do czasu, jak w wieku 28 lat zostaje zdiagnozowana obok niego heinemedina. Lada dzień choróbsko prowadzi aż do paraliżu od chwili szyi w depresja, i lekarze dają mu trójka miesiące życia. Blisko przypadłości Robin i jego dziewczyna kobieta Diana (Claire Foy) nie poddają się i rozpoczynają walkę spośród chorobą. Podróżują po świecie, wpływając na bytowanie milionów ludzi.
Niemiłość (Nelyubov) online
Alosza ma dwanaście lat, sakiewki w ładnym, dużym mieszkaniu bliżej obrzeżach Moskwy, chodzi bliżej porządnej szkoły. Przystępuje do choć przechodzić okres nastoletniego strajku, lecz to wszak u chłopca w jego przykrywie naturalne. Aloszy brakuje w życiu ledwie pewien: miłości. Jego ojciec i matka już od jakiegoś czasu nie potrafią bliżej siebie patrzeć. Kłócą się przy każdej możliwej okazji, pomiędzy innymi o to, kto wychowa juniora po rozejściu się. Jakoby rożek angielski go kochają, lecz nikt z nich go nie chce w nowym życiu. On ma młodszą partnerkę,...
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) online
Mildred Hayes ma dosyć wszystkiego. Ma dostatecznie nieudolności policji, która od parę lat nie potrafi znaleźć zabójcy jej nastoletniej syna. Ma dostatecznie ludzi mówiących jej, iż komplet będzie starannie, iż taka po prostu kolej losu. Ma dostatecznie rozsadzającego ją od wewnątrz odczucia grzechu, iż nie była dobrą rodzicielką, iż mogła rzeczonej śmierci wyperswadować. Najmie miejsce promocyjne bliżej 3 niedużo zapoznanych billboardach stojących bliżej drodze bliżej jej mieściny, natomiast bliżej nich rozkaże namalować niezmiernie obrazowy przekaz,...
Mayhem online
Niebezpieczny wirus, który sprawia, że zainfekowane nim ofiary przestają zupełnie kontrolować swoje pragnienia i zachowanie, zostaje odkryty w korporacyjnym budynku prawniczym, tym samym, gdzie niedawno oczyszczono z zarzutów o morderstwo pewnego człowieka dotkniętego rzeczoną chorobą. Nas..
Jazda bez trzymanki / Mark and Russells Wild Ride online
Gdy najpopularniejsza dziewczyna w klasie wybiera Marka na swojego szofera, jego marzenie w końcu się spełnia. Teraz trzeba tylko na czas zrobić prawo jazdy...
Salut 7 / Salyut-7 online
Stacja kosmiczna „Salut 7”, znajdująca się na orbicie w trybie bezzałogowym, niespodziewanie przestaje odpowiadać na sygnały z centrum lotów kosmicznych. Zostaje podjęta decyzja o wysłaniu na orbitę ekipy ratunkowej. Załoga statku kosmicznego powinna odszukać „martwą” stację i p..
Salut 7 online
Salut 7, który oparto o prawdziwą historię naprawy stacji kosmicznej, która uznawana jest za najtrudniejszą misję w historii kosmonautyki. Film zaprezentuje dramatyczne wydarzenia z 1985 roku, kiedy to zanikł kontakt radiowy między stacją kosmiczną a Ziemią i wysłano dwóch astronautów z zadaniem naprawienia poważnych usterek.
Crown Heights online
Fabuła filmu osadzona została na początku lat 80, gdzie czarnoskórzy postrzegani byli przez amerykańską społeczność za złodziei i morderców. Crown Heights opowiada o czarnoskórym, młodym chłopaku z Crown Heights na Brooklynie, który w latach 80. zostaje niesłusznie skazany o morderstwo. Jego przyjaciel poświęca swoje życie, bo udowodnić jego niewinność.
Nieoswojeni / The Untamed online
Na naszą planetę najprawdopodobniej trafił obcy – oślizgły organizm, który przypomina ośmiornicę. Za pomocą swoich macek stworzenie potrafi dać człowiekowi totalne zaspokojenie seksualne, autentyczną rozkosz, oczyszczające katharsis. To ma jednak dwie strony – za ekstazą i spełnieniem idzie też cierpienie. Zetknięcie z obcym może dać przyjemność, ale uzależnienie od jego właściwości może okazać się także śmiertelne. Przekona się o tym Alejandra i osoby z jej kręgu – brat, który romansuje z jej mężem, tenże małżonek oraz tajemnicza przyjaciółka...
Córka samurajów / Atarashiki tsuchi online
Film opowiada historię Teruo Yamato- Japończyka, który wraca do ojczyzny po pobycie w Niemczech. Czeka tam na niego jego narzeczona- Misuko (rewelacyjna Setsuko Hara). Jednak Teruo zmienił się od czasu podróży. Zaparł się tradycyjnych japońskich wartości, takich jak: porządek, hierarchia..
Donato i córka. Pod groźbą śmierci / Donato and Daughter online
Para detektywów z Los Angeles, ojciec i córka, prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego zabójcy. W trakcie dochodzenia odkrywają bolesne sekrety ze swojej przeszłości.
Super Dark Times online
Fabuła filmu Super Dark Times skupia się na czwórce przyjaciół, którzy po szkole wybierają się na przechadzki do lasu, gdzie pewnego razu dochodzi do tragedii. Chłopcy poprzysięgają sobie milczenie i muszą uczyć się, jak radzić sobie z wielką traumą. Okazuje się, że nie jest to wc..
1234567>>>>|
© 2018 Filmy Online, Seriale Online, Zalukaj Online, Player Online, CDA Online, Netflix Online, Kino Online, Premiery / Online: