logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Przetrwanie / The Grey online
Film śledzi losy ludzi ocalałych w tragicznej katastrofie samolotu, którzy tuż po tym są ścigani przez stado dzikich wilków.
Córka generała Pankratowa - Zamach na Skałona online
Dramatyczne losy miłości córki carskiego generała do polskiego rewolucjonisty, który zamierza dokonać zamachu na jej ojcu.
Córka Draculi / Dracula s Daughter online
Po zabiciu Drakuli przez profesora Van Helsinga, ciało hrabiego trafia do miejskiej kostnicy. Stamtąd jednak zostaje skradzione i spalone. Niebawem na ulicach Londynu zaczynają pojawiać się ciała ludzi, z których wyssano krew...
Buddy Solitaire online
Buddy Solitaire (Brandon J. Sornberger) jest komikiem na życiowym zakręcie. Mężczyzna ledwo wiąże koniec z końcem. W końcu udaje mu się znaleźć nową posadę. Nie jest to jednak praca jego marzeń. Buddy ma zostać nauczycielem stand-upu osób z problemami psychicznymi. Początki nie są łatwe. Z czasem jednak udaje mu się znaleźć wspólny język ze swoimi podopiecznymi.
Między prawdą a kłamstwem / Concealed online
Początkujący aktor z RPA – Max, przylatuje do Sydney w Australii na przesłuchanie, które może odmienić jego karierę. Po lądowaniu z przerażeniem odkrywa, że jego dziewczyna Sallie zaginęła, a cała sprawa wydaje się dziwna od samego początku. Sfrustrowany brakiem postępów w pracy policji, z pomocą przyjaciela Richarda wyrusza na poszukiwanie ukochanej. Ekstremalne przeszkody, które napotkają, wywrą na nich potężne fizyczne i psychiczne piętno.
Redystrybutorzy / Redistributors online
Pracowniczka firmy zaopatrującej wojsko zostaje oskarżona o wyciek tajnych informacji. Uciekając przed tropiącymi ją byłymi żołnierzami, znajduje schronienie u brata, należącego do podziemnej grupy hakerskiej. Teraz musi dokonać wyboru między dawnym życiem w luksusie, a tajemniczymi Redystrybutorami.
Antypody / Down Under online
W 2005 roku, na przedmieściach Sydney, niedaleko plaży, pojawia się tłum sfrustrowanych ludzi. Początkowo zgromadzenie ma charakter pokojowy, lecz z czasem się zaognia do tego stopnia że dochodzi do starć na tle rasowym. Kilkudniowe zamieszki przyjmują nieoczekiwany bieg, którego nie przewidziała żadna ze stron konfliktu i prowadzą do destabilizacji sytuacji w kraju.
1408 online
Film oparty na opowiadaniu Stephena Kinga o tym samym tytule. Pisarz Mike Enslin jest autorem dwóch książek dotyczących zjawisk paranormalnych. Aby zdobyć materiały do nowej książki, Mike jest zdecydowany zbadać cieszący się złą sławą pokój 1408 w nowojorskim hotelu. Jest on jednak p..
Puckoon online
Puckoon to niewielka irlandzka wioska, która zostaje wplątana w kłótnię o to, gdzie powinna przebiegać granica pomiędzy Republiką Irlandii a Irlandią Północną. Ponieważ sprawa musi być rozwiązana jak najszybciej, zanim zamkną wszystkie puby, granica zostaje poprowadzono losowo na map..
Ostateczne starcie / Another Meltdown / Bi xie lan tian online
Yan Dong, agent chińskich oddziałów specjalnych i mistrz sztuk walki, uczestniczy w akcji uwolnienia zakładników. Kiedy kierujący akcją generał zezwala na start porwanego samolotu, Yan wbrew rozkazom kontynuuje zadanie. Dostaje się na pokład i likwiduje przywódcę terrorystów. Przełoże..
Bellissima online
Toksyczna matka wywiera nacisk na nastoletnią córkę, Marysię. Chcąc zrealizować swoje własne niespełnione ambicje z młodości, zmuszą dziewczynę do udziału w konkursach piękności oraz sesjach zdjęciowych.
Zimowa córka / Wintertochter online
W wigilię świąt Bożego Narodzenia dwunastoletnia Katharina dowiaduje się, że człowiek, którego uważała za swojego ojca, wcale nim nie jest. Jej biologicznym rodzicem jest rosyjski marynarz Alexej, który wiele lat temu stacjonował w Niemczech i nieoczekiwanie opuścił jej matkę, gdy jeg..
Córka / Doch online
Inna mieszka z ojcem i braciszkiem w prowincjonalnym miasteczku. Życie bohaterki zmienia się, gdy do jej szkoły przybywa nowa uczennica, Masza. Między dziewczętami rodzi się przyjaźń. Wkrótce Masza zostaje zamordowana przez grasującego w miasteczku seryjnego zabójcę. Na nabożeństwie ż..
Diary of the Dead: Kroniki żywych trupów / Diary of the Dead online
Ekipa telewizyjna relacjonuje wydarzenia, rozgrywające się w mieszkaniu, w którym śmierć poniosła para imigrantów oraz ich dziecko. Podczas wynoszenia ciał z budynku matka i dziecko nagle ożywają i z wściekłością kąsają zgromadzonych wokół ludzi. Po chwili giną od strzałów w gł..
Silent Hill: Apokalipsa / Silent Hill: Revelation online
Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świa..
Prosty plan / A Simple Plan online
Trzech mężczyzn znajduje w lesie wrak samolotu. Odkrywają w nim torbę pełną pieniędzy, która odmienia ich życie.
Na psa urok / Shaggy Dog online
Dave jest prawnikiem, który szybko rozwija swoje życie zawodowe. Nie ma jednak nic za darmo. I tak jest on blisko znacznego awansu ale coraz bardziej oddala się od swojej rodziny. Wtedy pojawia się pewien pies z Tybetu, który strasznie namiesza w jego dotychczasowym życiu. A wszystko za spraw
Całując Jessikę Stein / Kissing Jessica Stein online
Jessica nawiązuje romans z kobietą, co nie przypada do gustu jej konserwatywnej, żydowskiej rodzinie.
Piątkowa noc / Vendredi soir online
Mieszkanka Paryża Laure (w tej roli Valerie Lemercier) przygotowuję się do przeprowadzki. W pewnym momencie postanawia wyrwać się z domu i spotkać z przyjaciółmi, aby zjeść z nimi posiłek. W drodze na spotkanie zostaje zatrzymana przez korek uliczny, spowodowany strajkiem publicznej komun..
Agent Jej Królewskiej Mości 2 / Niewygodny świadek / Witness to a Kill online
Kapitan Strong (Gary Daniels) kolejny raz zostaje wezwany przez tajne służby jej Królewskiej Mości do wykonania zadania specjalnego. Tym razem ma przewieźć ważną przesyłkę na tajną konferencję, która ma zapobiec działaniom kłusowników w Afryce. Przemyt kości słoniowej, diamentów, ..
|<<45678910>>>>|
© 2018 Filmy Online, Seriale Online, Zalukaj Online, Player Online, CDA Online, Netflix Online, Kino Online, Premiery / Online: